Seznam kurzů

Jsme parta nadšenců, kterou baví komunikační technologie a problematika kybernetické bezpečnosti. Vedle toho, že tyto věci děláme přímo v praxi nebo v úzké spolupráci s podniky, nás baví předávat zkušenosti a zapalovat ohýnky zájmu v očích mladších kolegů.

Naše Akademie síťové a informační bezpečnosti kterou provozujeme na ČVUT FEL se soustředí na osvětu a výuku v oblasti síťové a informační bezpečnosti. Je navržena tak aby i úplný laik v této oblasti získal správné a praktické základy pro svůj další profesní rozvoj.

Kurzy, které nabízíme jsou primárně určeny pro studenty do startu jejich kariéry. Věříme však, že kombinace posluchačů studentů a odborníků z praxe v jednom kurzu má velké benefity pro obě strany, a tak omezený počet míst nabízíme i našim absolventům a kolegům z praxe.

Cena za kurzy je nastavena tak, aby provoz Akademie byl udržitelný a zároveň nevyžadoval pro svoji činnost další grantové zdroje. Zároveň díky účasti absolventů a kolegů z firemní sféry můžeme udržet studentské ceny na takové úrovni, aby nevytvářely finanční bariéry pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat.

Činnost akademie koordinuje katedra telekomunikační techniky ČVUT FEL.

Aktuální nabídku kurzů a detailní informace k nim naleznete zde: https://netacad.fel.cvut.cz/#kurzy