Aktuality

Informační hodiny – vše co chcete vědět o našich kurzech

Zajímají vás naše kurzy? Chcete se na něco zeptat našich lektorů? Připojte se k našim ONLINE INFORMAČNÍM HODINÁM, které proběhnou 8. 10. 2020, 16:30 – 18:30 hodin. Pro účast použijte tento elektronický odkaz: https://cvut-fel.webex.com/webappng/sites/cvut-fel/meeting.... . Těším se na vás.

POZOR – UNIVERZITA JE UZAVŘENA

Škola je z preventivních opatřeních od zítra do 22. března 2020 uzavřena.
Kurzy CCNA 1, CCNA 2, CCNA 3 budou probíhat na dálku. Ostatní kurzy začnou po té, co se škola znovu otevře. Omlouváme se za případné komplikace.

Kurzy jsou otevřeny, těšíme se na vás

Aktuálně jsme otevřeli několik kurzů týkající se tématiky kybernetické bezpečnosti – vybírat můžete ZDE. Pokud jste se v minulém semestru nestihli přihlásit na kurz CLOUDOVÉ SLUŽBY MICROSOFT 365, nezoufejte, tento semestr je znovu otevřen. Novinkou je kurz Kurz holky holkám - CCNA 1: INTRODUCTION TO NETWORKS, který je určen pro studentky SŠ a VŠ. Kurzy lze navštěvovat prezenčně (počet osob je však omezen) či online. V případě 2. vlny covid-19 bude kurz probíhat pouze formou online.

Otevření kurzů v zimním semestru 2019/20

I tento podzim se můžete těšit na kurzy, které pro vás otevřeme. Předpokládaný začátek je přelom měsíce září/říjen 2020. Jaké kurzy přesně otevřeme a další informace se dozvíte na našich stránkách.

Informační dny a start nových kurzů v letním semestru 2019/20

V měsíci březnu budeme otevírat několik kurzů, ze kterých si určitě vyberete ten správný. Novinkou je kurz CLOUDOVÉ SLUŽBY MICROSOFT 365, který vám pomůže stát se správcem malé firmy v cloudu. Od vedení budete dostávat požadavky typu - zprovoznění emailů, úložiště, zálohování počítačů, zvýšení bezpečnosti aj. Naučíte se tyto požadavky splnit, zpracovávat analýzy a psát dokumentaci. Každý účastník bude mít vlastní demo prostředí, do kterého bude mít přístup. Otevíráme také naše „již známé“ kurzy jako je kurz Mistrovství v Linuxu I. či kurzy věnované kybernetické bezpečnosti. Seznam kurzů naleznete ZDE. Pokud se chcete něco o kurzech dozvědět či na nás máte dotaz můžete dorazit k nám do centra na Informační den. Informační den se odehraje vždy od 17:00 do 18:00 hodin v termínu 25. a 27. února 2020 v místnosti Samsunglab 505, blok 4A, 5. patro, FEL ČVUT.

Brzy budeme otevírat další kurzy

I v letošním letním semestru budeme otevírat několik kurzů ( Linux, CCNA kurzy, Windows a další). Kurzy budou začínat v termínu konec měsíce února – začátek měsíce března 2020. Pro více informací sledujte náš web. Těšíme se na vás!

Začíná 6. ročník ECSC – Bună ziua, București!

S podzimním počasím se hlásí o slovo již 6. ročník Evropského finále kybernetické soutěže (ECSC), který letos proběhne v hlavním městě Rumunska v Bukurešti a to v termínu 8. – 11. října 2019. Letošní ročník organizuje ANNSI Rumunsko pod záštitou Evropské agentury ENISA.Na soutěži samozřejmě nebude chybět ani náš český tým, který je složený z 10 soutěžících a tříčlenného doprovodu. Na stránkách https://www.kybersoutez.cz/ zájemci mohou sledovat průběh i výsledky celé soutěže. O vítězství zde bude bojovat 20 týmů z celé Evropy. Soutěžící čekají úkoly z oblasti webové bezpečnosti, mobilní bezpečnosti, forenzní analýzy, kryptologie a mnohých dalších.
Témata a jednotlivé úkoly nebudou jednoduché. Náš tým však v posledních několika měsících prošel speciálním přípravným výcvikem a tak můžeme doufat v co nejlepší umístění. Přípravný výcvik se skládal z několika setkání na ČVUT FEL, KYPO MU a finálním soustředění v Krkonoších. Na přípravě se podílela mimo jmenovaných řada dalších institucí jak z veřejného, tak soukromého sektoru. Držíme palce! Poznejte náš český tým pro #ECSC19 https://youtu.be/9VNlrpaj2rY

Informační den

Zajímají vás naše kurzy? Chcete se dozvědět, jak budou probíhat? Poznat naše lektory? Připravili jsme si pro vás Informační den, kde se nás můžete zeptat na všechno, co vás zajímá. Těšíme se na vás 7. 10. 2019 od 17:00 – 18:30 hodin v Samsunglabu, místnost číslo 505, 5. patro, blok 4A, ČVUT FEL.

Otevíráme nové kurzy

Aktuálně otevíráme nové kurzy podzimní semestr 2019/20. Najdi správný kurz pro sebe i ty! Vybírat si můžeš z praktického Bastlkroužku, Mistrovství v Linuxu I., Windows pod pokličkou či z kurzů věnovaných kybernetické bezpečnosti. Pro seznam všech kurzů klikni ZDE.

Náš tým jede reprezentovat do Bukurešti

Pečlivě vybraný a tým jede do Bukurešti reprezentovat naši Českou republiku. Soutěže ECSC 2019 - European Cyber Security Challenge se tým účastní již po několikáté (složení týmu se každý rok mění). Finále soutěže se uskuteční ve dnech 8. až 11. října 2019. Letošní ročník organizuje ANNSI Rumunsko pod záštitou Evropské agentury ENISA. Evropského finále se zúčastní 20 národních týmů z celé Evropy. Více informací http://www.kybersoutez.cz