Aktuality

Informační hodiny ke všem kurzům – Letní semestr 2021

V týdnu od 8. března 2021 znovu otevřeme několik našich kurzů. Můžete se připojit na kurzy kybernetické bezpečnosti, kterých nabízíme hned několik variant, či do pokračovacího kurzu Mistrovství v Linuxu II. a několika dalších. Celý výběr kurzů naleznete na webu https://comtel.fel.cvut.cz/cs/vyzkumna-centra/kyberbezpecnost/kurzy . Pokud máte dotazy na naše lektory, nevíte, jak naše on-line výuka probíhá, zúčastněte se našeho Informačního dne, který proběhne v pondělí 1. března 2021 od 17:00 hodin, pro připojení klikněte ZDE .

Demo day - Virtuální laboratoř pro výuku síťových technologií a kybernetické bezpečnosti

Zúčastněte se Informačního "Demo day", který je proběhne 1. března 2021 od 10:00 do 11:30. Je vhodný pro učitele i studenty a nevyžaduje hlubší znalosti fungování sítí a síťových technologií.
Seznámení s konceptem virtuální laboratoře pro výuku síťových technologií a kybernetické bezpečnosti, spojené s praktickou ukázkou. Aneb jak je možné i v době Covidové nechat studenty vzdáleně pracovat na síťových prvcích a konfigurovat síťové architektury z domova. Součástí demonstrace bude nejen ukázka práce ve virtuálním prostředí laboratoře, ale i propojení na zařízení, která jsou součástí reálného světa a jejich vzájemná kooperace.

Přihlašovací údaje:
https://cisco.webex.com/cisco/onstage/g.php?MTID=eb8035d841998100167d72d0b4fe43df1
Heslo:
R9qMfmkmQ32