Aktuality

Brzy budeme otevírat další kurzy

I v letošním letním semestru budeme otevírat několik kurzů ( Linux, CCNA kurzy, Windows a další). Kurzy budou začínat v termínu konec měsíce února – začátek měsíce března 2020. Pro více informací sledujte náš web. Těšíme se na vás!

Začíná 6. ročník ESCS – Bună ziua, București!

S podzimním počasím se hlásí o slovo již 6. ročník Evropského finále kybernetické soutěže (ECSC), který letos proběhne v hlavním městě Rumunska v Bukurešti a to v termínu 8. – 11. října 2019. Letošní ročník organizuje ANNSI Rumunsko pod záštitou Evropské agentury ENISA.Na soutěži samozřejmě nebude chybět ani náš český tým, který je složený z 10 soutěžících a tříčlenného doprovodu. Na stránkách https://www.kybersoutez.cz/ zájemci mohou sledovat průběh i výsledky celé soutěže. O vítězství zde bude bojovat 20 týmů z celé Evropy. Soutěžící čekají úkoly z oblasti webové bezpečnosti, mobilní bezpečnosti, forenzní analýzy, kryptologie a mnohých dalších.
Témata a jednotlivé úkoly nebudou jednoduché. Náš tým však v posledních několika měsících prošel speciálním přípravným výcvikem a tak můžeme doufat v co nejlepší umístění. Přípravný výcvik se skládal z několika setkání na ČVUT FEL, KYPO MU a finálním soustředění v Krkonoších. Na přípravě se podílela mimo jmenovaných řada dalších institucí jak z veřejného, tak soukromého sektoru. Držíme palce! Poznejte náš český tým pro #ECSC19 https://youtu.be/9VNlrpaj2rY

Informační den

Zajímají vás naše kurzy? Chcete se dozvědět, jak budou probíhat? Poznat naše lektory? Připravili jsme si pro vás Informační den, kde se nás můžete zeptat na všechno, co vás zajímá. Těšíme se na vás 7. 10. 2019 od 17:00 – 18:30 hodin v Samsunglabu, místnost číslo 505, 5. patro, blok 4A, ČVUT FEL.

Otevíráme nové kurzy

Aktuálně otevíráme nové kurzy podzimní semestr 2019/20. Najdi správný kurz pro sebe i ty! Vybírat si můžeš z praktického Bastlkroužku, Mistrovství v Linuxu I., Windows pod pokličkou či z kurzů věnovaných kybernetické bezpečnosti. Pro seznam všech kurzů klikni ZDE.

Náš tým jede reprezentovat do Bukurešti

Pečlivě vybraný a tým jede do Bukurešti reprezentovat naši Českou republiku. Soutěže ECSC 2019 - European Cyber Security Challenge se tým účastní již po několikáté (složení týmu se každý rok mění). Finále soutěže se uskuteční ve dnech 8. až 11. října 2019. Letošní ročník organizuje ANNSI Rumunsko pod záštitou Evropské agentury ENISA. Evropského finále se zúčastní 20 národních týmů z celé Evropy. Více informací http://www.kybersoutez.cz