Hledáte-li zdroje informací pro zvýšení své kvalifikace či rozšíření znalostí pracovníků své společnosti či instituce v široké oblasti témat souvisejících s ICT a elektronickými systémy, jste na správném místě.

Technické kurzy

  • Profesionální školení nabízíme pod značkou Cedupoint (dříve Trainingpoint). Na webových stránkách Cedupoint naleznete kompletní nabídku kurzů, termíny a ceny.

Pořádání seminářů a konferencí

  • Náš tým nabízí i pořádání seminářů, konferencí a dalších akcí pod hlavičkou Cedupoint.

Kurzy na přání

  • Témata, kterými se zabýváme, je možno přizpůsobovat podle potřeby. Jsme schopni připravit kurzy na přání s náplní šitou na míru konkrétním skupinám účastníků. Vedle teoretického výkladu poskytujeme i praktickou výuku ve vlastních laboratořích na reálných systémech s použitím moderní testovací a měřicí techniky.

Elektronické kurzy

  • Součástí naší nabídky jsou i desítky elektronických kurzů. Více informací naleznete na stránkách Cedupoint v sekci e-learning. Na portálu pro podporu výuky KME Moodle jsou ke zhlédnutí další výukové moduly.

Kurzy celoživotního vzdělávání

  • Možná nevíte, že přednášky vybraných předmětů vyučovaných v našich studijních programech můžete za úplatu absolvovat v rámci kurzů celoživotního vzdělávání.

Školení se konají v našich laboratořích.