Workshop Mezinárodní telekomunikační unie (ITU) „Benefits of Being the ITU Member“

V pondělí 20. července 2015 od 14:30 do 16:30 hodin se ve velké jednací místnosti Ministerstva průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1 bude konat workshop „Benefits of Being the ITU Member“. Akce se osobně zúčastní generální tajemník Mezinárodní telekomunikační unie (ITU), pan Houlin Zhao, který představí výhody plynoucí z členství v ITU. Pan Houlin Zhao je odborník v oblasti telekomunikací a telematiky, který již 30 let působí na různých pozicích ITU. Od 1. ledna 2015 je na nejvyšší pozici v ITU. V diskusní části zodpoví dotazy k záležitostem, které ITU řeší. Součástí akce, jež bude vedena v angličtině bez překladu, bude prezentace Ministerstva průmyslu a obchodu a Českého telekomunikačního úřadu za státní správu a FEL ČVUT v Praze jakožto člena ITU v kategorii Academia. Na tento workshop jsou srdečně zváni všichni zájemci z řad zaměstnanců, doktorandů a studentů naší fakulty. Účast je bezplatná po ohlášení na e-mailové adrese: vrbovaa@mpo.cz.