Oznámení o výběrovém řízení - asistent znalostního transferu

Dne 15. 3. 2017 proběhne výběrové řízení na pozici „Asistent znalostního transferu v rámci projektu v programu Partnerství znalostního transferu (OP PIK)“. Vybraný uchazeč bude zaměstnán na:

Katedře telekomunikační techniky, Fakulty elektrotechnická, ČVUT v Praze na pozici „Asistent znalostního transferu“.

Místem realizace projektu je však provozovna společnosti: Electroforming s.r.o., 1. Máje 182, 549 01 Nové Město nad Metují.

Projekt potrvá od 1.3.2017 do 30.9.2018, po tuto dobu bude nastavena platnost pracovní smlouvy. Projekt řeší problematiku elektroformování s podporou CAD/CAM technologií. Uchazeč bude zajišťovat transfer znalostí mezi odborníky ČVUT v Praze, pod dohledem akademického pracovníka a pracovníkem firmy Electroforming s.r.o., zejména návrh a optimalizaci procesů elektroformování s podporou CAD/CAM technologií a také se bude podílet technologickém vybavení speciálního pracoviště pro vývoj a testování procesů.

Požadavky na uchazeče:

• Absolvent VŠ oboru se zaměřením na elektrotechniku, materiálové inženýrství či strojní inženýrství
  • Znalost základních SW umožňující modelování rozložení fyzikálních polí (elektrické či obecné fyzikální) jako je Matlab, CAD či jiné
  • Základy algoritmizace
  • Znalosti ICT v roli uživatel
  • Znalost cizího jazyka, zejména AJ
  • Komunikační schopnosti
  • Schopnost se rychle učit novým technologiím
  • Zájem o inovace a nové technologie
  • Univerzální zaměření technického směru
  • Polytechnické cítění
  • Akceptování pracoviště na pobočce v Novém Městě nad Metují (Electroforming s.r.o.)

Nabízíme:

• Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují, 1. máje 182
  • Plný pracovní úvazek na dobu určitou do 30. 9. 2018
  • Plat 30 tis. měsíčně hrubého
  • Nástup možný ihned

Strukturovaný životopis včetně telefonického spojení a e-mailové adresy zasílejte pomocí odpovědního formuláře na: http://www.jobs.cz/rpd/1186103399/?rps=233 do 13. března 2017.